Wszystko o mroku...

Mrok to Twój dom?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Uwaga! Całość lub przynajmniej znaczna większość zasad zostanie radykalnie zmieniona, więc proszę na razie nie zwracać uwagi na to co jest błędem. Nie wiem jeszcze jak to wszystko będzie wyglądać. Jeśli ktoś chce pomóc to zapraszam.
___________________________________________________________________________________________________________

#1 2013-04-19 12:29:53

 D E A T H

sala_samobójców

Skąd: P I E K Ł O
Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Do Was

Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. Niedawno myślałam o samobójstwie. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie. Taki jest jednak zawsze pierwszy odruch beznadziejności: wiara, że w samotności cierpienie zahartuje się i wysublimuje jak w ogniu oczyszczającym. Mało ludzi potrafi naprawdę znieść samotność, ale wielu marzy o niej jak o ostatniej ucieczce. Podobnie jak myśl o samobójstwie, myśl o samotności bywa najczęściej jedyną formą protestu, na jaką nas stać, gdy wszystko zawiodło, a śmierć ma w sobie jeszcze ciągle więcej grozy niż uroku. Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić. Są noce, gdy przyszłość traci wszelką wagę, a spośród wszystkich jej chwil pozostaje tylko ta, w której postanowimy skończyć z sobą.


Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.

Offline

Kontakt z administracją: D E A T H: 44092200
Administrator

D E A T H

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolnictwo1112.pun.pl www.newunion.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.negrominecraft.pun.pl www.pokemonevolution.pun.pl